דף הבית הוראות הגעה שעות פתיחה מחירון בעלי החיים הצמחים צור קשר
החי פארק
אודותנו
פינת ליטוף
תקנון החי פארק
חוג הורה וילד
ההנהלה וצוות העובדים
תומכים וידידים
חדשות
טפסים
מפה

החיות
אינדקס בעלי חיים
אינדקס צמחים
פינת ליטוף
תוכניות לימוד
מאמרים

עוד אצלנו
אמפי פארק - מופעים
לונה חי פארק
אטרקציות נוספות
לידיעת הקהל:

תצוגות קופי הסנאי הארנבונים ולמורי הצווארון פתוחות לקהל בשבתות וחג עד השעה 16.30*. במקום פיקוח מטעם החי פארק. אוויאר העופות סגור לרגל שיפוצים. זמני האכלת הפינגווינים ע"י המטפלים:

- ימי חול: 13:30
- שבת/חג: 11:30 ; 15:00

אסורה האכלת בע"ח ע"י המבקרים! קנס כספי יוטל על מאכילי בע"ח!!
אסורה הכנסת בע"ח, כדורים, בימבות ללא מוט ואופניים למתחם החי פארק.

* בהתאם למזג האוויר
חדשות
סוכות בחי פארק | 5.10-13.10
חי פארק

נמשכים חגי תשרי הבאים עלינו בברכה. אחרון החגים...


סכך לסוכות | 1.10.17
דקלי החי פארק

רגע לפני סוכות הוא זמן מצוין לגזום את ענפי הדקלים...


מיצי למד להיות עז | 1.10.17
פינת הליטוף

עדכוני מיצי: מיצי הוא עז בורי שהתחיל את חייו ברגל...

חוג חיות הורה וילד | 25.10.17
חי פארק

חוג החי פארק עומד להיפתח לאחר החגים בתאריך 25.10...


יעקב חורי פקח החי פארק | 1.7.17
גן החיות

קבלו את יעקב חורי פקח החי פארק בתפקידו החדש. בשלב...


ערכות שמע ללקויי ראייה בחי פארק
במתחם החי פארק נפרסו 7 עמדות שמע עבור קהל לקויי...


תרומת שמיכות | 2016/17
תצוגות האורנגאוטן

 קופי האורנגאוטן ישמחו לקבל בתרומה שמיכות....
חדשות


סוכות בחי פארק | 5.10-13.10 | חי פארק

נמשכים חגי תשרי הבאים עלינו בברכה. אחרון החגים – סוכות. החי פארק הזמין את שני כוכבי הילדים הגדולים בארץ לשמח את האורחים. ביום שני ה 9.10 יגיע יובל המבולבל ולמחרת מיקי.

עוד הפתעות מתוכננות אבל זאת יגלו האורחים בבואם. גן החיות צוחצח ומורק ומחכה לכם.

מועדים לשמחה!
סכך לסוכות | 1.10.17 | דקלי החי פארק

רגע לפני סוכות הוא זמן מצוין לגזום את ענפי הדקלים ופירות התמרים, גם בגלל הלכלוך הרב שמותירים הפירות המתוקים על הרצפה, וגם לצורכי סכך. ואכן גנני החי פארק העמלים כל השנה נמצאים בימינו בגובה הרקיע וגוזמים את הדקלים. 
מיצי למד להיות עז | 1.10.17 | פינת הליטוף

עדכוני מיצי: מיצי הוא עז בורי שהתחיל את חייו ברגל שמאל. אמו דחתה אותו וסירבה לטפל בו. צוות החי פארק ובעיקר סי שגב ולביא פרץ גידלו אותו בביתם בלילות ובהשגחה יתרה בחי פארק בימים, הרחק מהאם הדוחה. לאחר שעשה קפיצת גדילה הוחלט להחזיר אותו למשפחתו. אך אלו סרבו לקבלו ולא התביישו להראות לו מה תפקיד הקרניים בעזים והפליאו בו נגיחות. המטפלים המבוהלים שהיו קשורים למיצי מאוד, הרחיקו מהר את מיצי ממשפחתו האלימה. עבר יום, עברו יומיים ונערכה ישיבה פדגוגית בנוכחות מנהל גן החיות יגאל פדידה לגבי השתלבותו של מיצי עם העדר. בישיבה זו הוחלט, לאור הניסיון הרב שנצבר בגן החיות, שאין ברירה ומיצי חייב להבין שהוא גדי ומשפחתו תאלץ לקבלו לקבוצה כמו כולם. מיצי חזר לקבוצה למד את החוקים הנוקשים הבין ממי להתרחק וכעת הוא מתנהג כאחד העזים הבורים. מה שאנחנו למדנו שבחינוך יש לשמור על נחישות ועקביות ולא לחפש קיצורי דרך. בסוף מחכה ההצלחה.חוג חיות הורה וילד | 25.10.17 | חי פארק

חוג החי פארק עומד להיפתח לאחר החגים בתאריך 25.10 והפעם חידוש – חוג הורה וילד – חוויה משותפת גם להורים שרוצים ללמוד על דרכי הטיפול בגן החיות ונושאים שונים וגם להיות בשעת גיבוש עם ילדיהם. המעוניינים לעבור חוויה בלתי נשכחת מתבקשים להירשם אצל אסנת

 04-8747445 שלוחה 4.
יעקב חורי פקח החי פארק | 1.7.17 | גן החיות

קבלו את יעקב חורי פקח החי פארק בתפקידו החדש. בשלב זה יחלק פקח החי פארק הערות אזהרה והסברים בנוגע לקנס על מאכילי בע"ח מקרב הקהל. על פי חוק עזר עירוני ניתן להטיל קנס של 150 ₪ על פוגעי בעלי החיים המאכילים בגן החיות על אף עשרות השלטים הסובבים אותם, המציינים במפורש על איסור האכלה. זהו עוד שלב במלחמתנו במאכילים. כולנו תקווה שהפקח יביא לפקחון הקהל ולהפסקת התופעה המסכנת את חיי בע"ח שלנו. 
ערכות שמע ללקויי ראייה בחי פארק

במתחם החי פארק נפרסו 7 עמדות שמע עבור קהל לקויי הראייה. העמדות הונחו בנקודות מפתח בפארק ובגן החיות, ומטרתן להקל על ציבור לקויי הראייה להתמצא באתר. עמדות השמע מספקות הכוונה למקומות מרכזיים, כניסה/יציאה, שירותים, מתחמים שונים ותצוגות בעלי חיים. בנוסף ניתן להגיע להרחבה במגוון נושאים מרתקים ולשמוע הסברים על הקמת גן החיות, בעלי חיים בסכנת הכחדה, התאמות בע"ח לסביבה ועוד. ניתן לשמוע הרחבות אלו בעברית ובערבית. ציבור לקויי הראייה מקבלים חינם מטעם האגודה לעיוור שעון רטט מיוחד היכול להפעיל את העמדות. עם התקרב בעל השעון לעמדה - השעון מתחיל לרטוט ואז יכול בעל השעון ללחוץ על כפתור מתאים ולשמוע את המידע. זהו עוד שירות להנגשת גן החיות לציבור הנכים. בחי פארק ניתן להשאיל כיסאות גלגלים למבקרים הזקוקים להם, הפארק מישורי, וספסלי ישיבה רבים מונחים בו.  בחי פארק כל מבקר - נחשב!
תרומת שמיכות | 2016/17 | תצוגות האורנגאוטן

 קופי האורנגאוטן ישמחו לקבל בתרומה שמיכות. כעת משנוספו  קופים חדשים, עלה הביקוש לשמיכות. הקופים לא בוחלים גם בשמיכות מרופטות וקרועות, והם שמחים לרפד לעצמם את מקום הלינה ולהלך עם השמיכה גם בתצוגה. שמיכות יתקבלו בברכה וניתן להניחם בעמדת השומר בכניסה לחי פארק.