לקוחות יקרים

זמני פתיחה חדשים בחודשי יולי אוגוסט:

לראשונה, גן החיות יהיה פתוח משעה 9.00 עד 19.00 !!

גן החיות היפה ביותר בישראל פתוח ועומד לשירותכם.
אין צורך ברישום מקדים.
ניתן לרכוש כרטיסים דרך האתר, הוועדים השונים או בקופות החי פארק.
תושבי מוצקין, חיילים, גימלאים ונכים זכאים להנחות דרך קופות החי פארק בהצגת תעודה מתאימה.
כולנו מחכים לכם
צוות חי פארק קרית מוצקין
טלפון לבירורים נוספים : 048747445

חדשות

 הרחבת שעות פעילות גן החיות יולי אוגוסט 2021
 אנחנו שמחים לעדכן על הרחבת שעות פתיחת גן החיות בחודשי הקיץ- יולי ואוגוסט, גן החיות יהיה פתוח משעה 9 עד 19.00. ימי שישי עד השעה 16.00.

 

 
בקשר טוב יולי 2021

צוות מטפלי החי פארק הצטייד במכשירי קשר חדשים. המכשירים הכרחיים במקרים דחופים להזעיק עזרה מיידית ומקלים את התקשורת בין המטפלים באופן שוטף. 

 

מכשירי קשר חדשים לצוות המטפלים

 

אהובה הקנגורית יולי 2021   

החודש מצאנו בחצר האוסטרלית גורת קנגורו צעירה מסתובבת מחוץ לכיס האימא. האם שחלתה נטשה את הגורה וצוות החי פארק נאלץ להחליף את תפקיד האם. בתפקיד האם המאמצת נבחרה מטפלת הטורפים ולריה צחנסקי שזו לא פעם ראשונה שהיא ממלאת תפקיד זה. העבודה כרוכה בהאכלה כל 4 שעות, מתן מים כל שעתיים, עיסוי בטן כל שעה, החזקת הגורה בתיק מיוחד וניעור התיק לדימוי תנועת האם כל 10 דקות. בנוסף מריחת וזלין למניעת יובש ופצעים. הגורה נקראת אהובה ונאחל לה הצלחה בעתיד.

 

אהובה הקנגורית

 

הסתיימה סדנא הורה וילד לשנה זו יולי 2021

♥ הסתיימה הסדנא עבור ילדים תיקשורתיים והוריהם. הסדנא שהייתה מהנה ומלווה במיטב צוות החי פארק, הדרכה ומטפלים, העניקה חוויה בלתי נשכחת לילדים. אימון פילים, האכלת למורים, גירפות, אורנגאוטנים וביקור בחדר הלינה של הטגריסיות והאריה היו רק חלק מהחוויות. סדנא לילד והורה תתקיים אחרי חגי תשרי, באוקטובר, וסדנא נוספת עבור ילדים תיקשורתיים תתקיים בחודש נובמבר. פרטים נוספים בהמשך.

 

 סדנה לילדים תיקשורתיים

 

שיפוצי משרדים יולי 2021

כמעט לא שמנו לב, אבל החי פארק נפתח לציבור הרחב לפני 19 שנים! עם השנים עלה הצורך בשיפוץ מבנים קיימים ואכן שופצו הקופות, חדר ההנהלה, חדר אומנים וחדר השיווק. השיפוצים, לאחר שהסתיימו מקלים על העבודה ומשפרים את תנאי העובדים.

 

שיפוץ משרדים

 

  עוד שיפוצים יולי 2021

 ♥ בנוסף לגל השיפוצים שופץ חדר ההדרכה שכעת מכיל בתוכו גם מרפאה למקרי עזרה ראשונה, לא עלינו. מקווים לחדר הדרכה שוקק ומרפאה שוממת.

 

שיפוץ חדר הדרכה ומרפאה

 

שלט הסברה קליטת צבים מהציבור, מאי2021

♥ במתחם הצבים הונח שלט חדש שתכליתו להבהיר לקהל שחל איסור לקיחת חיות בר מהטבע, וביניהם גם צבים. מכל המינים. במידה ובכל זאת אתם מחזיקים צב בבית, ללא אישור מרשות הטבע והגנים, הדבר לא חוקי ואפילו מסוכן עבור הצב. חלק ממיני הצבים מהווים מינים פולשים בארץ ואסור לשחררם בטבע. בחי פארק קולטים צבים מהקהל ומפנים אותם למקום המתאים. צבגונים לתצוגת הצבים שלנו, צבי יבשה לתצוגה או לשחרור – בהתאם להחלטת הרט"ג. 

 

שלט קליטת צבים

 

הזוחליה נפתחה לקהל, יוני 2021

♥ הזוחליה נפתחה לקהל הרחב. בהתאם לחוקי הקורונה שעדיין קיימים – הכניסה למתחם עם מסכות. תצוגות בזוחליה עוברות בימים אלו שיפוץ מידיו של מטפל הזוחלים – משה לוי, שמעצב את התצוגה בצורה טבעית ככל הניתן.

 

זוחליה נפתחה

 

 

    די למפות הנייר 

 כצעד מהפכני הוחלט להפסיק את חלוקת מפות הנייר בכניסה לחי פארק.

די לכריתת היערות המיותרת והלכלוך הפזור בפארק מהשלכת המפות. מעתה- ניתן יהיה לצלם בניידים את שלטי המפות המשודרגים בכניסה ולהשתמש בשלטי המפות הפזורים בגן.

בכך מצטרף החי פארק לעשרות גני החיות באירופה שהפסיק את השימוש במפות הנייר.

הדגמת בתי לינה וקינון |  בחורשה מול קופי העכביש

בתי קינון ולינה הותקנו בחורשה הצמודה לאורנגאוטנים טום וסאלי. כל הבתים מותאמים לציפורים מקומיות בעלי חשיבות בהדברה ביולוגית.

מטרת בתי הקינון להציג את האפשרות למבקרים ליצור בעצמם תיבות דומות ולהתקינן צמוד לביתם. הוראות התקנה מצוינות בשילוט של כל תיבה.

הותקנו תיבות קינון של בז ותנשמת הצדים מכרסמים, ירגזי הצד עש ובית לינה עבור עטלפון לבן שוליים השוכן ביישובים עירוניים באזור ומסוגל לצוד 1000 יתושים בלילה.

התיבות מיועדות להדגמה. במידה ורוצים לעשות בהם שימוש יעיל יש להתקינם בגבהים ובמיקומים המצוינים בשילוט.

תרומת שמיכות | תצוגת האורנגאוטן

קופי האורנגאוטן ישמחו לקבל בתרומה שמיכות.

הקופים לא בוחלים גם בשמיכות מרופטות וקרועות, והם שמחים לרפד לעצמם את מקום הלינה ולהלך עם השמיכה גם בתצוגה.

שמיכות יתקבלו בברכה וניתן להניחם בעמדת השומר בכניסה לחי פארק.

 
רכישת כרטיסים ומנויים
רכישת כרטיסים ומנויים
מחירון
מחירון
שעות פעילות
שעות פעילות
אנחנו כאן לכל שאלה
אנחנו כאן לכל שאלה
אפשר לשלוח לנו מייל
אפשר לשלוח לנו מייל
הוראות הגעה
הוראות הגעה
יומן פעילות
יומן פעילות
חיפוש
חיפוש

 

לידיעת הקהל:

זמני האכלת הפינגווינים ע"י המטפלים:

- ימי חול: 13:30

- שבת/חג: 11:30 - 15:00

אסורה האכלת בע"ח ע"י המבקרים! קנס כספי יוטל על מאכילי בע"ח!! אסורה הכנסת בע"ח, כדורים, בימבות ללא מוט ואופניים למתחם החי פארק.

 * בהתאם למזג האוויר